Bakıcı, bebek bakıcısı çocuk bakıcısı dadı hasta bakıcı firmaları

 
 • Bakıcı bebek bakıcısı çocuk bakıcısı dadı
 • Hasta bakıcı yaşlı bakıcı
 • Evde hasta bakımı evde yaşlı bakımı refakatçı
 • Ameliyat sonrası bakıcı hizmetleri
 • Ev işlerine yardımcı, villa elemanı, çiftlik personeli sağlayan
 • Türkiye İş Kurumundan izin belgeli Özel İstihdam Büroları
 • Bakıcı firmaları danışmanlık şirketleri
   
 

Ankara Bakıcı Firmaları

Bursa Bakıcı Firmaları

Tanıtım Rehberi

Sitemizde İŞKUR belgeli deneyimli referanslı bakıcı dadı bebek bakıcısı çocuk bakıcısı hasta bakıcı yaşlı bakıcı yatılı bakıcı villa personeli yardımcı aile ev işleri için yardımcı elemanlar sağlayan bakıcı ajansları, bakıcı firmaları insan kaynakları ve danışmanlık şirketi tanıtımları yapılmaktadır.

Firmanızın sitemizde tanıtımının yapılmasını istiyorsanız lütfen iletişime geçiniz.
     
 
Bebek bakıcısı KADIKÖY çocuk bakıcısı hasta bakıcı evde yaşlı bakımı hasta bakımı, villa personeli
Antalya bebek bakımı, çocuk bakıcılığı, evde yaşlı bakımı hasta bakıcısı, refakatçi
Bakıcı İzmir bebek bakıcısı çocuk bakıcısı hasta bakıcı yaşlı bakıcı
Bakıcı Antalya bebek bakıcısı çocuk bakıcısı hasta bakıcı
 
     
     
 
Firma iletişim bilgileri şu anda görüntülenemiyor.

Firmanızın iletişim bilgilerinin bu sayfada yer almasını istiyorsanız
Buraya Tıklayıp
iletişime geçebilirsiniz.
Bebek Bakıcısı Bursa Çocuk Bakıcısı Bakıcı Anne Hasta Bakıcı

Bebek bakıcısı Bursa çocuk bakıcısı bakıcı anne hasta bakıcı evde hasta bakımı ev işlerine yardımcı temin eden Bursa Bakıcı danışmanlık firması Türkiye İş Kurumu Özel İstihdam Bürosu İzin Belgesiyle  faaliyet göstermektedir.

Bebek Bakıcısı Çocuk Bakıcısı Hizmeti:

Çocuk bakıcısı
Çocuk bakıcısı

Çalışan ailelerde çocuk büyütmek büyük bir problem olmaktadır. Özellikle aile büyüklerinden uzak olan çekirdek ailelerde çocuğun doğumuyla beraber bakım için kimlere emanet edileceği konusu hep endişe vericidir. 0 - 6 yaş dönemi yaşamın temel taşıdır. Bu yaşlarda kazanılan davranışlar yetişkin dönemindeki bireyin kişilik yapısını, tavır alışkanlık ve değer yargılarını büyük ölçüde biçimlendirir.

Amacımız, uzman ekibimiz rehberliğinde yönlendirdiğimiz bakıcı anneler ile sağlıklı ve mutlu bireylerin yetişmesine katkıda bulunmaktır. Yöntemimiz: bize başvuran bakıcı anne adaylarından, görüşmeler birebir yapıldıktan sonra en az bir referans, sağlık raporu, sabıka kaydı, ikametgah, nüfus cüzdan örneği gibi belgeler istenir. Bakıcı anne adaylarının seçiminde daha önce bu işi yapmış olması veya çocuk bakımı ile ilgili eğitim almış olması aranılan en önemli niteliklerdir. Bunun yanında personel seçimi ile ilgili diğer kriterler de göz önünde bulundurulur.

 • Firmamız tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda olumlu bulunan bebek bakıcısı, çocuk bakıcısı adaylar, bakıcı anne arayan aileler ile buluşturulur.
 • Görüşme sonrasında aile tarafından olumlu bulunup, işe başlanmasına karar verilen bakıcı anneye ailenin talep etmesi durumunda klinik psikolog tarafından kişilik testi yaptırılır.
 • Bakıcı anneler göreve başladıktan sonra içinde bulundukları ortamla ilgili gerek görülmesi durumunda zaman zaman hizmet içi eğitime alınır.
 • Aile, bakıcı anne ile çalıştıkları süre içinde çocuğun yetiştirilmesi ile ilgili sorunları paylaşmada firmamız ile işbirliği içinde olurlar.

Evde veya hastanede hemşire ve hasta bakıcı hizmeti:

Evde hasta bakıcı
Evde hasta bakımı

Konusunda deneyimli hemşire ve hasta bakıcı personel ile hedefimiz özenli bakım ve şefkatle her zamankinden daha çok gereksinim duyulan yaşlılık ve hastalık dönemlerinde ilgi ve sevgiyi hizmetle bütünleştirerek sunmaktır. Bilinçli bakım ve ilgi ile psikolojik ve bedensel iyileşme hızlanacak hastanız kontrol altında sağlığına kavuşacaktır.

Evde hemşirelik hizmeti:
Hastanede başlamış tedavinin evde sürdürülmesi, hastanede cerrahi veya dahili tedavi uygulanmış hastanın hastanede kalış süresinin doktor onayı ile kısa tutularak, aynı standartların evde sürdürülmesi amacını taşır. Bu hizmet, evde hemşire ve hasta bakıcı viziteleri ile gerçekleşir.

Evde kronik hasta takibi:
Kanser, felç gibi uzun süreli bakım ve tedavi gerektiren hastalara aralıklı veya sürekli olarak hemşire ve hasta bakıcı desteği sağlanır.

Evde hasta bakımı hizmeti:
Genellikle klinik durumu bozuk uzun süreli bakım gerektiren hastalara, evde hasta bakımı ve hasta bakıcı hizmeti desteği sağlanır. Bu hizmetler talebe göre yatılı, gündüzlü veya part-time olarak karşılanır.

Eve yardımcı hizmetli:

Ev işlerine yardımcı bayan seçiminde de firmamızın personel seçiminde aradığı kriterler göz önünde bulundurularak Bu konuda deneyimli olan elemanları talep sahipleri ile görüştürerek en uyun elemanın seçiminde danışmanlık desteği verilmektedir.

Çiftliklere & Villalara yardımcı aile hizmeti:

Gelen talep doğrultusunda villa veya çiftliğin özellikleri, iş beklentileri ve aranılan niteliklere göre yatılı aile hizmeti desteği sağlanır.

 
     
     
 

Bursa Bakıcı Firmaları

 
     

Firma Giriş Formu


Kayıp Parola?

İŞKUR Bursa İl Md.

4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan herhangi bir ad altında ücret alınamaz, menfaat sağlanamaz.

İŞKUR Bursa İl Müdürlüğü
Atatürk Cad. No: 104 Osmangazi BURSA
Tel : (0224) 225 17 46 - 225 17 45
Tel : (0224) 225 15 15
Faks : (0224) 220 20 13
e-mail : Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır

 
© 2018 www.bakicim.org | Kullanım Şartları
Bakıcı Firmaları, Danışmanlık Şirketleri, Özel İstihdam Büroları Internet Tanıtım Rehberi bakicim.ORG