Bakıcı, bebek bakıcısı çocuk bakıcısı dadı hasta bakıcı firmaları

 
 • Bakıcı bebek bakıcısı çocuk bakıcısı dadı
 • Hasta bakıcı yaşlı bakıcı
 • Evde hasta bakımı evde yaşlı bakımı refakatçı
 • Ameliyat sonrası bakıcı hizmetleri
 • Ev işlerine yardımcı, villa elemanı, çiftlik personeli sağlayan
 • Türkiye İş Kurumundan izin belgeli Özel İstihdam Büroları
 • Bakıcı firmaları danışmanlık şirketleri
   
 

Ankara Bakıcı Firmaları

İzmir Bakıcı Firmaları

Tanıtım Rehberi

Sitemizde İŞKUR belgeli deneyimli referanslı bakıcı dadı bebek bakıcısı çocuk bakıcısı hasta bakıcı yaşlı bakıcı yatılı bakıcı villa personeli yardımcı aile ev işleri için yardımcı elemanlar sağlayan bakıcı ajansları, bakıcı firmaları insan kaynakları ve danışmanlık şirketi tanıtımları yapılmaktadır.

Firmanızın sitemizde tanıtımının yapılmasını istiyorsanız lütfen iletişime geçiniz.
     
 
Bebek bakıcısı KADIKÖY çocuk bakıcısı hasta bakıcı evde yaşlı bakımı hasta bakımı, villa personeli
Antalya bebek bakımı, çocuk bakıcılığı, evde yaşlı bakımı hasta bakıcısı, refakatçi
Bakıcı İzmir bebek bakıcısı çocuk bakıcısı hasta bakıcı yaşlı bakıcı
Bakıcı Antalya bebek bakıcısı çocuk bakıcısı hasta bakıcı
 
     
     
 
Firma iletişim bilgileri şu anda görüntülenemiyor.

Firmanızın iletişim bilgilerinin bu sayfada yer almasını istiyorsanız
Buraya Tıklayıp
iletişime geçebilirsiniz.

Ataşehir Bakıcı

Ataşehir'de bakıcı, aile danışmanlığı ev işlerine yardımcı çocuk bakıcılığı hemşire, hasta bakıcılar ve sosyal hizmetler alanlarındaki ihtiyaçlarına yönelik olarak faaliyet gösteren firmamız referanslı ve alanında tecrübeli (yatılı bakıcı, gündüzlü bakıcı) ekibimizle ihtiyaçlarınıza yanıt vermek için hizmetinizdedir.

Firmamız, bakıcı çözümleri ve hemşirelik hizmetlerinde bugüne kadar izlediği çizginin temelindeki mükemmel kalite anlayışından hareketle bakıcı ve eleman hizmeti sunmakta ve bakıcı, bebek bakıcısı çocuk bakıcısı hasta bakıcı danışmanlık, hemşire hizmetleri temizlik elemanı villa ve çiftlik personeli çocuksuz karı koca yardımcı aile, sekreter yönetici asistanı deneyimli şoför konusunda eleman tahsisinde yardımcı olmaktadır.

Çocuk bakıcısı hizmeti

Çocuk Gelişimi mezunu, çocuk bakıcısı, bebek bakıcısı eğitimli annelerden oluşan bakıcılarımız, çocuklar ile iyi iletişim kuran, sorunları rahatlıkla algılayan ve çözüm sunan kişilerdir. En değerli varlığımız çocuklarımızın yetişmesinde, çocuk bakımı hususunda deneyimli personel temin etme hizmetimiz ve her türlü sorununuzda yanınızdayız.

Hasta Bakıcı Hizmeti

Konularında çok deneyimli hemşire ve hasta bakıcı ekibimizle hizmetinizdeyiz. Profesyonel hastabakıcı ve hemşirelerle hedefimiz özenli bakım ve şefkate her zamankinden daha çok gereksinim duyulan yaşlılık ve hastalık dönemlerinde ilgi ve sevgiyi hizmetle bütünleştirerek sunmaktır.

Hemşirelik Hizmetleri

Evde Bakım Hemşiresi, tüm sağlık gereksinimlerini karşılamak için ihtiyaç duyulan her an, istenilen desteği sağlanır. Tıbbi bakımın büyük bir kısmını oluşturan kateter, sonda uygulamaları ve bakımı, kan alma, serum takma, ilaç uygulamaları ve aşılama gibi tüm hemşirelik hizmetleri verilir ve hastanın bütün tıbbi bakım gereksinimleri koordine edilir.

Hasta Refakati ve Yaşlı Bakımı, Yaşlı Bakıcısı

Hasta bakımı ve yaşlı bakımı şefkat, özveri ve sabır gerektirir. Evde hasta bakıcı ve evde yaşlı bakıcı hizmetleri hasta bakıcılar tarafından yapılmaktadır. Bu elemanların görevi yaşlı veya hastanın temizliği v.b. konularda yardımcı olmaktır.

Eve Yardımcı Hizmeti

Ev işlerine yardımcı bayan seçiminde de aradığınız kriterler göz önünde bulundurularak bu konuda deneyimli olan elemanları talep sahipleri ile görüştürerek en uyun elemanın seçiminde danışmanlık desteği vermekteyiz.

Temizlik Elemanı

Bulunduğunuz ortamın saygınlığına olumlu katkıda bulunabilmek en önemli hedefimizdir. Ev işlerine yardımcı bayan elemanlar güvenlik araştırması yapılıp deneyimli, disiplinli, güleryüzlü ve referanslı kişilerden oluşmaktadır. Bu tür elemanlar evin temizliği, ütüsü ve işverenin vereceği diğer işleri üstlenmektedir.

Villa ve Çiftlikler Aileler

Villa ve çiftliklerinize deneyimli, referanslı havuz ve bahçe işlerinden anlayan çocuksuz karı koca yardımcı aileler de sunmaktayız.

Deneyimli Şöförler

Deneyimli, referanslı dilerseniz ağır vasıta ehliyetli, uzun yolda tecrübeli şoförler ve makam aracı kullanabilecek eğitimli şoförler de bünyemizde bulunmaktadır.

 • Hasta bakıcı, yaşlı bakıcı
 • Çocuk bakımı, çocuk bakıcısı bebek bakıcısı
 • Hastane ve evlerde hemşire hizmetleri
 • Refakatçı hizmeti
 • Ev işlerine yardımcı temizlik elemanı
 • Villa ve çiftliklere çocuksuz karı koca yardımcı aileler
 • Sekreter yabancı dil bilen yönetici asistanları
 • Deneyimli şoförler


 
     
     
 

İstanbul Avrupa Yakası: Levent etiler ulus nişantaşı taksim şişli mecidiyeköy beşiktaş, yeniköy istinye bebek sarıyer tarabya, ataköy bakırköy yeşilköy florya büyükçekmece ve mimaroba bahçeşehir beylikdüzü avcılar esenkent esenyurt. İstanbul Anadolu Yakasında kadıköy üsküdar acıbadem çamlıca göztepe ve erenköy suadiye bostancı ataşehir, ümraniye çengelköy anadolu hisarı, kandilli kanlıca kavacık beykoz çekmeköy sancaktepe yakacık, kartal pendik tuzla kurtköy.
 
     

Firma Giriş Formu


Kayıp Parola?

İŞKUR İstanbul İl Md.

4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan herhangi bir ad altında ücret alınamaz, menfaat sağlanamaz.

İŞKUR İstanbul İl Müdürlüğü
Hacı Mimi Mah. Lüleciler Cad. No:4 Beyoğlu - İSTANBUL
Tel : (0212) 249 29 87 - 88 - 89
Faks : (0212) 249 08 61
e-mail : Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır

 
© 2019 www.bakicim.org | Kullanım Şartları
Bakıcı Firmaları, Danışmanlık Şirketleri, Özel İstihdam Büroları Internet Tanıtım Rehberi bakicim.ORG