Bakıcı, bebek bakıcısı çocuk bakıcısı dadı hasta bakıcı firmaları

 
  • Bakıcı bebek bakıcısı çocuk bakıcısı dadı
  • Hasta bakıcı yaşlı bakıcı
  • Evde hasta bakımı evde yaşlı bakımı refakatçı
  • Ameliyat sonrası bakıcı hizmetleri
  • Ev işlerine yardımcı, villa elemanı, çiftlik personeli sağlayan
  • Türkiye İş Kurumundan izin belgeli Özel İstihdam Büroları
  • Bakıcı firmaları danışmanlık şirketleri
   
 

Ankara Bakıcı Firmaları

İzmir Bakıcı Firmaları

Tanıtım Rehberi

Sitemizde İŞKUR belgeli deneyimli referanslı bakıcı dadı bebek bakıcısı çocuk bakıcısı hasta bakıcı yaşlı bakıcı yatılı bakıcı villa personeli yardımcı aile ev işleri için yardımcı elemanlar sağlayan bakıcı ajansları, bakıcı firmaları insan kaynakları ve danışmanlık şirketi tanıtımları yapılmaktadır.

Firmanızın sitemizde tanıtımının yapılmasını istiyorsanız lütfen iletişime geçiniz.
     
 
Bebek bakıcısı KADIKÖY çocuk bakıcısı hasta bakıcı evde yaşlı bakımı hasta bakımı, villa personeli
Antalya bebek bakımı, çocuk bakıcılığı, evde yaşlı bakımı hasta bakıcısı, refakatçi
Bakıcı İzmir bebek bakıcısı çocuk bakıcısı hasta bakıcı yaşlı bakıcı
Bakıcı Antalya bebek bakıcısı çocuk bakıcısı hasta bakıcı
 
     
     
 
Firma iletişim bilgileri şu anda görüntülenemiyor.

Firmanızın iletişim bilgilerinin bu sayfada yer almasını istiyorsanız
Buraya Tıklayıp
iletişime geçebilirsiniz.

Ankara da çocuk bakıcısı bebek bakıcısı hasta bakıcı evde yaşlı bakımı hasta bakımı  yaşlı bakıcı danışmanlık ev işlerine yardımcı temizlikçi gündelikçi gibi bakıcı hizmetleri sunan bakıcı danışmanlık firmamız Türkiye İş Kurumu tarafından verilen Özel İstihdam Bürosu İzin Belgesi ile faaliyet göstermektedir.


  • Çocuk bakıcısı, bebek bakıcısı
  • Hasta bakıcı yaşlı bakımı refakatçı
  • Ev villa ve çiftlik personeli ev işlerine yardımcılar

Çocuk bakıcısı bebek bakıcısı

Çocuk Gelişimi mezunu, dadı, çocuk bakıcısı, bebek bakıcısı eğitimli annelerden oluşan bakıcılarımız, çocuklar ile iyi iletişim kuran, sorunları rahatlıkla algılayan ve çözüm sunan kişilerdir. En değerli varlığımız çocuklarımızın yetişmesinde, çocuk bakımı hususunda deneyimli personel temin etme hizmetimiz ve her türlü sorununuzda yanınızdayız.

Hasta bakıcı hemşire yaşlı bakımı, yaşlı bakıcısı hasta refakati ve refakatçı

Konularında çok deneyimli hemşire ve hasta bakıcı ekibimizle hizmetinizdeyiz. Profesyonel hastabakıcı ve hemşireler ile hedefimiz özenli bakım ve şefkate her zamankinden daha çok gereksinim duyulan yaşlılık ve hastalık dönemlerinde ilgi ve sevgiyi hizmetle bütünleştirerek sunmaktır.

Evde Bakım Hemşiresi, tüm sağlık gereksinimlerini karşılamak için ihtiyaç duyulan her an, istenilen desteği sağlanır. Tıbbi bakımın büyük bir kısmını oluşturan kateter, sonda uygulamaları ve bakımı, kan alma, serum takma, ilaç uygulamaları ve aşılama gibi tüm hemşirelik hizmetleri verilir ve hastanın bütün tıbbi bakım gereksinimleri koordine edilir.

Hasta bakımı ve yaşlı bakımı şefkat, özveri ve sabır gerektirir. Evde hasta bakıcı ve evde yaşlı bakıcı hizmetleri hasta bakıcılar tarafından yapılmaktadır. Bu elemanların görevi yaşlı veya hastanın temizliği v.b. konularda yardımcı olmaktır.

Eve yardımcı hizmeti, temizlik elemanı, temizlikçi bayan Villa ve Çiftlikler Aileler

Ev işlerine yardımcı bayan seçiminde de aradığınız kriterler göz önünde bulundurularak bu konuda deneyimli olan elemanları talep sahipleri ile görüştürerek en uyun elemanın seçiminde danışmanlık desteği vermekteyiz. Bulunduğunuz ortamın saygınlığına olumlu katkıda bulunabilmek en önemli hedefimizdir.

Ev işlerine yardımcı temizlikçi bayan elemanlar güvenlik araştırması yapılıp deneyimli, disiplinli, güleryüzlü ve referanslı kişilerden oluşmaktadır. Bu tür elemanlar evin temizliği, ütüsü ve işverenin vereceği diğer işleri üstlenmektedir.

Villa ve çiftliklerinize deneyimli, referanslı havuz ve bahçe işlerinden anlayan çocuksuz karı koca yardımcı aileler de sunmaktayız.

Deneyimli, referanslı dilerseniz ağır vasıta ehliyetli, uzun yolda tecrübeli şoförler ve makam aracı kullanabilecek eğitimli şoförler de bünyemizde bulunmaktadır.

Ev, büro, villa, inşaat temizliği, bina apartman site yöneticisi, özel güvenlik görevlisi, özel koruma. Firmalara her branştan personel temini, yönetici ve personel seçimi, rerformans değerlendirmesi, kişisel özellikler testi, duygusal zeka testi.

 
     
     
 

Ankara Bakıcı Firmaları

 
     

Firma Giriş Formu


Kayıp Parola?

İŞKUR Ankara İl Md.

4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan herhangi bir ad altında ücret alınamaz, menfaat sağlanamaz.

İŞKUR Ankara İl Müdürlüğü
Sağlık Sok. No:1 Sıhhıye ANKARA
Tel : (0312) 431 02 34 - 431 02 33
Tel : (0312) 431 02 30 - 431 02 28
Faks : (0312) 431 03 40
e-mail : Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır

 
© 2018 www.bakicim.org | Kullanım Şartları
Bakıcı Firmaları, Danışmanlık Şirketleri, Özel İstihdam Büroları Internet Tanıtım Rehberi bakicim.ORG